ZAANGAŻOWANI I KOMPETENTNI, DLATEGO SKUTECZNI

Tacy jesteśmy. Tworzymy zespół psychologów, specjalistów pracujących grupowo i indywidualnie z rozmaitymi organizacjami oraz klientami indywidualnymi. Wspólnie omawiamy przypadki klientów, razem przygotowujemy się do szkoleń i interwencji. Pracujemy z ogromnym zaangażowaniem, ponieważ to ono, od początku istnienia Pracowni Psychologicznej Spotkanie, a od 2014 roku Grupy Spotkanie, pozwala nam osiągać najważniejszą wartość i cel naszych działań – efektywność, którą doceniają wszyscy klienci. Łączy nas fascynacja i radość z wykonywanej pracy, wysoki poziom wymagań od siebie i wieloletnie relacje z osobami, które z nami współpracują. Poznajmy się.

Wiemy, że tylko wspólnie wypracowane rozwiązania będą w pełni dostrojone do Twoich konkretnych potrzeb i sytuacji.

Z naszą pomocą zmienisz swój team w zgraną orkiestrę, która koncertowo wykona powierzone zadania.

Trenujemy zespoły i solistów. Razem ćwiczymy trudne partie wymagające większej uwagi.

SPECJALIZACJE

Jesteśmy jednym z pierwszych zespołów w Polsce stosujących rozwiązania analizy transakcyjnej w organizacjach. Prowadzimy szkolenia, rozwijamy firmy i jednostki w oparciu o wiedzę i narzędzia płynące z tej koncepcji. Edukujemy trenerów i osoby pracujące z grupami. Szkolimy menadżerów. Specjalizujemy się w interwencjach i pomocy firmom w sytuacjach kryzysowych.

DOŚWIADCZENIE

Działamy bez przerwy od 2001 roku. Przez ten czas przeszkoliliśmy tysiące osób, setki menadżerów i dziesiątki trenerów. Wspieraliśmy rozwiązywanie problemów firm z wielu różnych branż. Poprowadziliśmy 16 edycji Studium Trenerskiego, od 10 lat prowadzimy kolejne edycje Szkoły Analizy Transakcyjnej.

KWALIFIKACJE

To ważne, abyś miał pewność, że ludzie z którymi pracujesz, nie pojawili się znikąd. Grupę Spotkanie tworzą specjaliści, których kwalifikacje potwierdzają certyfikaty, rekomendacje Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z grupami i firmami.

ROZWÓJ

Nasz zespół nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w międzynarodowych szkoleniach oraz kursach w Polsce. Nad pracą naszych trenerów czuwają niezależni i doświadczeni superwizorzy.

Joanna Gosk

JESTEM
Jestem certyfikowanym analitykiem transakcyjnym w dziedzinie organizacji (PTSTA-O) oraz instruktorem szkolenia 101, rekomendowanym trenerem I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, zastępcą dyrektora i trenerem w Grupie Spotkanie, którą współtworzę od samego początku, czyli od 2001 roku. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz do Francuskiego Towarzystwa Analizy Transakcyjnej. W Polskim Towarzystwie Analizy Transakcyjnej przez 9 lat pełniłam funkcję wiceprezesa. Jestem wykładowcą Collegium Da Vinci i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.
 
Z NASZYMI KLIENTAMI PRACUJĘ NA RZECZ
Zwiększania skuteczności działań, zdobywania umiejętności menadżerskich, podejmowania właściwych decyzji w obszarze zawodowym, polepszania komunikacji i współpracy, rozwiązania konfliktów, zorganizowania i przejścia przez zmianę. Chcę sprawić, by ludzie pracowali z zaangażowaniem, brali odpowiedzialność za swoje decyzje i zachowania oraz działali z przyjemnością i satysfakcją.
 
PASJONUJĘ SIĘ
 • Wykorzystywaniem analizy transakcyjnej do pracy na rzecz organizacji.
 • Dynamiką budowania zespołów.
 • Adekwatnymi sposobami zarządzania pracownikami. 

WYKSZTAŁCENIE I KLUCZOWE SZKOLENIA
Magister psychologii, specjalność kliniczna na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu.
 • Certyfied Transactional Analyst (CTA-O).
 • Instruktor szkolenia 101.
 • Rekomendacja I stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
 • Certyfikat 101 z Analizy Transakcyjnej.
 • Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu TROP w Warszawie.
 • 5-letni cykl szkoleń zaawansowanych z zakresu Analizy Transakcyjnej w Organizacjach prowadzony przez szkoleniowców i superwizorów z Belgii, Francji, Anglii i Węgier rekomendowany przez European Association for Transactional Analysis (EATA).
 • Kurs podstawowy terapii systemowej – Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej w Poznaniu.
 • Roczny Program Edukacji Psychologicznej w zakresie podstaw pomocy psychologicznej, ekopsychologii i rozwoju osobistego – Instytut Treningu i Edukacji Psychologicznej w Krakowie. 

MOJE DOŚWIADCZENIE
Od 2001 roku współtworzę Pracownię Psychologiczną „Spotkanie” przekształconą w Grupe Spotkanie, z sukcesami koordynowałam długofalowe projekty biznesowe, przez rok samodzielnie zarządzałam naszą firmą. 
Przeprowadziłam ponad 4500 godzin szkoleń i coachingów, w tym ponad 1300 godzin z zastosowaniem analizy transakcyjnej. Szkoliłam i moderowałam pracę menadżerów, negocjatorów, pracowników działów obsługi klienta, zakupów i działów personalnych.
 
PRACOWAŁAM I PRACUJĘ DLA FIRM Z BRANŻY
Motoryzacyjnej, meblowej, odzieżowej, teleinformatycznej, instalacyjnej, farmaceutycznej, a także dla instytucji edukacyjnych, sądowych, państwowych oraz organizacji pozarządowych.
 
MÓJ SUPERWIZOR
 • Jacques Moreau – Teaching and/or Supervising Transactional Analysts in Organisation (TSTA-O).
 • Sylvia Schachner - Provisional Teaching and/or Supervising Transactional Analysts in Organisation (PTSTA-E).
 
INNI O MNIE
 • „Nie istnieją dla niej przeszkody, których nie można pokonać”.
 • „Wulkan twórczych rozwiązań”.
 • „Joanna przykłada dużą wagę do tworzenia takich warunków pracy, w których uczestnicy mogą realizować swoje cele indywidualne”.
 • „Opiera proponowane aktywności na doświadczeniach i wypływających z nich potrzebach uczestników”. 

KONTAKT
tel. +48 606 619 760
mail: j.gosk@grupaspotkanie.pl